ФК "Волинь" зіграв домашній матч 15-го туру Першої ліги 2021/22 проти кременчуцької команди "Кремінь". Зустріч завершилася на користь лучан з рахунком 3:2. Про це стало відомо із трансляції на офіційному Youtube-каналі Першої Ліги.

Гра відбулася на стадіоні "Авангард" у Луцьку в п'ятницю, 22 жовтня.

Перший м'яч у воротах ФК "Кремінь" судді зарахували як автогол. У власні ворота поцілив Данило Єрмолов. Вже за декілька хвилин команда з Полтавщини зрівняла рахунок. М'яч у ворота лучан забив нападник Денис Галата.

В другій половині першого тайму лучани знову вирвались уперед. На 24-й хвилині зустрічі півзахисник Сіаваш Хагназарі поцілив у ворота команди з Полтавщини.

До перерви центральний півзахисник ФК "Волинь" Артур Рябов приніс команді лучан третій гол зустрічі.

У другому таймі біля обох воріт час від часу виникали гострі ситуації. На 67-й хвилині зустрічі вдруге за гру поцілив у ворота "Волині" Денис Галата.

В результаті гра завершилася із рахунком 3:2 на користь "хрестоносців". Волинь" здобула 18 очок і піднялася на 8 сходинку турнірної таблиці.

На матчі працювала бригада арбітрів на чолі зі Степаном Лапком зі Львова. Цей арбітр уже обслуговував два поєдинки "Волині" минулого сезону – в обох лучани святкували домашні перемоги над "Оболонню" (2:1) та "Кристалом" (2:0).

Що відомо До старту гри "Кремінь" посідав 13 місце у турнірній таблиці, "Волинь" посіла 11 сходинку в загальному рейтингу. В останньому матчі 17 жовтня "хрестоносці" випустили з рук перемогу над "Гірником-Спортом", зігравши домашній матч внічию з рахунком 1:1. 15 жовтня команда з Кременчука "Кремінь" поступилась команді "Оболонь-Бровар". Рахунок матчу - 0:2. Матч між цими командами за проханням клубу "Кремінь" перенесли до Києва на стадіон "Оболонь-арена". Перша Ліга – це друга за рангом футбольна ліга в Україні. За підсумками сезону 2020–2021 команди, які посядуть перші три місця вийдуть до Прем’єр-ліги, а ті, які будуть на останніх, – 15-му та 16-му, – вибувають до Другої ліги.