Відомий український артист, а також чоловік Наді Дорофєєвої, Володимир Дантес частенько радує шанувальників всілякими фотографіями і відео на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram, де за його життям стежать понад 640 тисяч чоловік.

У четвер, 21 жовтня 2021 року, на просторах платформи Youtube з'явилася нова музична композиція співака під назвою "Сумні танці". За добу кліп вже подивилися більше 80 тисяч разів, і зараз Володимир вирішив поговорити про команду, яка займалася цим матеріалом.

Дантес кайфонув з прекрасною азіаткою: переплюнув Надю Дорофєєву з Позитивом

Дантес кайфонув з прекрасною азіаткою: переплюнув Надю Дорофєєву з Позитивом

"Виявляється, команда-кайф! Чим більше працюю з одними і тими ж людьми, тим більше відчуваю, як я себе почуваю, як розкриваються мої друзі (хтось із них був раніше колегами) і як вони кайфують від процесу", - написав Дантес у публікації.

Після цього він виділив чотирьох людей, які зробили в кліпі все, чого бажав Володимир. Він їх обожнює і відчуває, будучи єдиним організмом. Хтось одягнув персонажів з "Брудних танців" так, що Дантес випробував кайф.

І наостанок хлопець подякував операторам, художникам, постановникам, людям, що займаються світлом, продюсерам і навіть господарочкам.

"Тому що, з тобою працювати одне задоволення❤️ і тому хочеться вкладатися на все

Джерело