22 жовтня Україна отримала "завершальну" третю партію військової допомоги від уряду США на 60 мільйонів доларів.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства оборони України у Twitter.

"До України прибула третя заключна партія додаткової міжнародної безпекової допомоги на 60 млн доларів від уряду Сполучених Штатів Америки для потреб Збройних Сил України", — йдеться у повідомленні.

Україна отримала третю партію військової допомоги від США

Зазначається, що вона включає, зокрема, боєприпаси, протитанкове та високоточне озброєння, медичне майно тощо.

Читайте також: Понад 500 тисяч доларів виділить посольство США на будівництва реабілітаційного центру в Ужгороді

У міністерстві додали, що літак з вантажем у міжнародному аеропорту "Бориспіль" зустріли заступник міністра оборони Олександр Носов, командувач Медичних сил ЗСУ бригадний генерал Тетяна Остащенко та начальник Головного управління логістики Генштабу ЗСУ генерал-лейтенант Микола Шевцов.

Вказується, що 10 та 18 жовтня, до України було доставлено попередні дві партії вантажу.

"Міжнародна безпекова допомога на 60 млн доларів стала можливою завдяки домовленостям, досягнутим під час нещодавнього візиту президента Володимира Зеленського до США. Вона надана додатково до раніше погодженого обсягу у 250 млн доларів", — резюмували у Міноборони.

Що відомо 1 вересня стало відомо, що Сполучені Штати Америки виділять Україні дострокову військову допомогу у 60 мільйонів доларів. Він передбачає також надання протитанкових систем Javelin та інших видів озброєнь. 10 жовтня у міжнародний аеропорт "Бориспіль" прибула одна з партій безпекової допомоги для України від США. 18 жовтня Україна отримала другий вантаж міжнародної технічної допомоги за програмою надання додаткової безпекової допомоги від США Збройним силам України.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Джерело