Головне за ніч:

Олена-Крістіна Лебідь так зустріла п'ятницю, що не втрималася на ногах

Олена-Крістіна Лебідь виклала нове відео, яке миттєво прикувало увагу її відданих шанувальників. На відео показали, як Олена-Крістіна Лебідь спробувала видертися на невисокий пагорб. Однак, через слизьку траву і високі підбори звалилася на землю. Знімальній команді довелося допомагати телеведучій, щоб та змогла дістатися до автобуса.

Головне за ніч:

Головне за ніч:

Оля Полякова показала, чим її полонив розлучений Дзідзьо

Зірковий детектив проєкту "Маска" на телеканалі "Україна", співачка Оля Полякова показала, як насолоджується піцою свого колеги Дзідзьо (Михайло Хома), який нещодавно розлучився зі своєю дружиною - співачкою Slavia.

Головне за ніч:

Коли і навіщо українці знову переведуть годинник на "зимовий" час: західні регіони можуть постраждати

Зовсім скоро відбудеться чергове переведення годинників на зимовий час, незважаючи на розмови про скасування цієї дії, що існують протягом декількох років. Щорічно, двічі українці переходять з "літнього" на "зимовий" час і навпаки заради ефективного використання світлового дня та економії електроенергії. Однак вже не раз доводилося, що економія становить всього 1-3%.

Головне за ніч:

Україну залишили в "зеленій" зоні ЄС: коли можуть закрити кордони для заробітчан і туристів

Україну цього тижня залишили в "зеленій" зоні Європейського Союзу, де вона перебуватиме ще мінімум протягом наступного тижня. Це означає, що ЄС все ще рекомендує нашу країну туристам, незважаючи на досить високий рівень захворюваності на коронавірус.

Головне за ніч:

В Україні знову повернуть техогляд, як у Європі: кого перевірятимуть у першу чергу

ЄС зобов'язав Україну повернути технічний огляд, який скасували 10 років тому. Спочатку перевірятимуть комерційний транспорт, автомобілі, які виїжджають з країни або були в ДТП. Якщо в Україні не введуть техогляд, то країни ЄС заборонять нашим автомобілістам в'їзд на їх територію. Коли Україна підписала угоду про асоціацію з ЄС, то зобов'язалася поступово повернути процедуру техогляду.

Головне за ніч:

У Путіна "впав" Кремль

Стіни Кремля в Москві не витримали натиску сильного вітру. У російській столиці ураганний вітер зніс будівельні ліси, які стояли на Кремлівській стіні, а разом з ними і один із зубців. Відповідне відео оприлюднив один з російських телеграм-каналів. На кадрах видно, як порив вітру підняв у повітря величезну конструкцію і кинув її вниз під стіну Кремля в центрі російської столиці.

Джерело