Для бюджетних організацій Кропивницького тариф на теплову енергію зріс на 76 відсотків, для населення він залишається на рівні минулого опалювального сезону. Про це розповіла начальниця управління економіки міської ради Тетяна Ломова.

В структурі тарифу на теплову енергію майже половину вартості складає газ: "А саме 49,9% – зросла ціна газу. Тому підвищення тарифу є обґрунтованим", – сказала Тетяна Ломова. Гігокалорія тепла в опалювальному сезоні 2021-22 року бюджетним організаціям коштуватиме 5 030,15 гpивень.

Тариф для населення становить 50,85 гривень за квадратний метр.

Для бюджетних організацій Кропивницького тариф на теплову енергію зріс на 76 відсотків

Що відомо

У Кропивницькому запустили найбільшу котельню – Південно-Західну. За словами керівника підприємства "Теплоенергетик" Олександра Чельника, тепло у квартирах кропивничан правобережної частини буде 23 жовтня, у решти – з 25 жовтня. У п'яти з 40 дитсадків Кропивницького увімкнули опалення 19 жовтня. 15 жовтня почали опалювати пологовий будинок і дитячу обласну лікарню. Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на позачерговому засіданні 12 жовтня визнала надзвичайною ситуацію, що склалася у зв’язку з відсутністю постачання газу бюджетним установам. 12 жовтня жодне теплопостачальне підприємство не має дозволів на відбір газу.

Джерело