У рамках 19-го туру чемпіонату Першої ліги України з футболу, ФК "Ужгород" переграв ФК "Волинь". Про це повідомляє офіційний сайт ужгородського клубу. Єдиний гол у матчі забив Віктор Хомченко на 55-ій хвилині матчу.

Першими по воротах у матчі пробивали гості. На 5-ій хвилині Іван Цюпа вдарив зі штрафного. Однак, Михайло Готра перевів м'яч на кутовий. Другий ігровий момент виник вже біля воріт "волинян". На 19-ій хвилині Віктор Хомченко пробив по воротах з кількох метрів. Проте м'яч влучив у поперечину.

У другому таймі "ужгородці" змогли повести у рахунку. На 55-ій хвилині Василь Пиняшко віддав м'яч під удар Віктору Хомченку, який пробив у дальній кут воріт – 1:0.

На 69-ій хвилині з-за меж штрафної пробивав Артур Рябов, але м'яч пролетів вище воріт.

У підсумку, ФК "Ужгород" здобув три залікові пункти, та за 19 ігор виборов 15 очок. ФК "Волинь" у 18 матчах виборов 22 очки.