Волинські дорожники завершили ремонт частини дороги міжнародного значення М-19, що сполучає Ковель та село воля Любитівська, — повідомляють у службі автомобільних доріг області.

Ремонті роботи на цьому відрізку автошляху стартували восени 2020 року.

Нині цю ділянку, загальною протяжністю майже 11 км, вкрили тришаровим асфальтним покриттям. Попередньо, кажуть в службі автомобільних доріг, посилили основу дороги, вклали вирівняльний шар асфальтобетоном та верхній шар щебенево-мастиковою сумішшю.

На Волині відремонтували 11-кілометровий відрізок міжнародного автошляху

Підрядне підприємство, яке виконувало роботи, надає п’ятирічний гарантійний термін.

На нове дорожнє покриття уже нанесена пластикова розмітка, встановлені дорожні знаки, бар’єрне огородження, облаштовані узбіччя, посадкові майданчики, прокладені тротуари і місцевий проїзд, встановлені — напрямні острівці та острівці безпеки.

Нині дорожники працюють над встановленням лінії зовнішнього освітлення.

Що відомо У 2021 році дорожники відремонтували 57,4 км автодороги М-19. Фінішне асфальтування провели майже на 57 км, лишилось відновити кількасот метрів дороги на двох мостах, що ремонтуються, і підходах до них. На початку жовтня на автошляху М-19 Доманове (на м.Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на м.Бухарест) у межах селища Голоби завершувалися ремонтні роботи на ділянці протяжністю у 6 км.

Джерело