На Волині розпочались масштабні навчання підрозділів системи МВС України в межах спеціальної прикордонної операції «Полісся». Про це йдеться на сайті Державної служби з надзвичайних ситуацій

Зазначається, що 30 листопада поблизу села Дольськ Камінь-Каширського району Волинської області відбулися спільні штабні тренування, в яких брали участь керівництво МВС, підрозділи охорони державного кордону та ЗСУ, формування ДСНС та правоохоронних органів.

Учасники навчань відпрацювали алгоритм дій з реагування на ситуації, що можуть виникнути на українсько-білоруському кордоні. Зокрема, йдеться гуманітарні задачі, а саме: надання допомоги, встановлення пунктів тимчасового перебування людей та пунктів обігріву.

Підрозділи МВС України почали масштабні навчання біля кордону з Білоруссю

Підрозділи ДСНС також відпрацювали дії з ліквідації вибухонебезпечних предметів на окремих ділянках.Згідно з повідомленням, міністр внутрішніх справ Денис Монастирський був задоволений результатом.

«У ході навчань ми побачили, що всі підрозділи МВС – це справжній кулак, який може забезпечити внутрішню безпеку України», – сказав очільник МВС.

Джерело