Оржель також зазначив, що нам не дають набрати склади

Міністр енергетики та захисту довкілля (2019-2020) Олексій Оржель в етері програми "Дійові особи" розповів, що імпорту можна було уникнути. Про це повідомляє "5 канал". 

Оржель також зазначив, що нам не дають набрати склади.

Імпорту можна було уникнути – ексміністр енергетики та захисту довкілля
 (Відео)

"Якщо говорити взагалі про імпорт, його можна було уникнути. Якщо б готуватися все літо до ситуації. Купити газ по 350 в свій час, купити вугілля по 90-110 в свій час. Зараз ми вимушено включаємо імпорт. Більше того, який критичний ризик імпорту?.. Нам не дають набрати склади", – сказав Олексій Оржель.

"Тепер ми увімкнули імпорт, і в будь-який, найбільш незручний для України момент, от найбільш незручний. А найбільш незручні моменти у нас будуть в лютому і в березні. В пікові години нам зупинять.. або будуть зовсім інші вимоги до України, щоб цей імпорт продовжував іти", – наголосив Міністр енергетики та захисту довкілля (2019-2020). 

Дивіться повний випуск програми: 

Як повідомляв 5.UA, Білорусь відновила постачання електроенергії в Україну.

Нагадаємо, в кінці жовтня, Україна вирішила відновити імпорт електроенергії з Білорусі. Однак 17 листопада стало відомо, що в Білорусі вирішили припинити постачання, заявивши при цьому, що "можливість подальшого здійснення поставок електроенергії до України буде розглядатися білоруською стороною з урахуванням технічних можливостей".

 

Джерело