Ексміністр енергетики та захисту довкілля зазначив, що у нас не готові мережі та споживачі

Міністр енергетики та захисту довкілля України (2019-2020) Олексій Оржель в етері програми "Дійові особи" прокоментував слова Володимира Зеленського на пресмарафоні. Про це повідомляє "5 канал". 

Ексміністр енергетики та захисту довкілля зазначив, що у нас не готові мережі та споживачі.

Президент сказав дуже небезпечну річ на пресмарафоні – Оржель про перехід на електрику (Відео)

"Чому у нас може бути Blackout і до чого, до речі, дуже небезпечно ведуть президента? І він сказав дуже небезпечну річ на пресмарафоні про те, що ми всі перейдемо на електрику. Ми не можемо взяти і перейти на електрику. В нас не готові мережі, не готові споживачі. Але до чого його ведуть? Його ведуть до того, що в нас будуть працювати в лютому 15 блоків. 15 атомних блоків – це дуже небезпечно. Друге, води в нас вже нема.. Якщо, не дай Боже, у нас виходить один блок і імпорт нам не включають до балансування, то в нас Blackout", – сказав Оржель.

Дивіться повний випуск програми: 

Як повідомляв 5.UA, міністр енергетики заявив, що віялових відключень світла взимку не буде.

Як повідомляв 5.UA, прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що віялові відключення електроенергії не плануються. Натомість також колишній секретар Ради національної безпеки і оборони країни та ексміністр фінансів Олександр Данилюк повідомив, що влада України почала готуватися до віялових відключень електрики.

Джерело