У ніч з 13 на 14 січня хакери атакували урядові сайти. Також станом на 8 ранку був тимчасово недоступний портал “Дія”. Про хакерську атаку, зокрема, повідомило Міністерство науки і освіти.

"У зв’язку з глобальною атакою у ніч з 13 на 14 січня 2022 року офіційний сайт Міністерства освіти і науки тимчасово не працює", — йдеться у повідомленні.

Поки тривають роботи з усунення несправності, а також працює кіберполіція у вівдомстві попросили користуватися офіційніими вебресурсами МОН у соцмережах.

Вночі хакери атакували урядові сайти і

Сайт "Дії" зранку 14 січня також виявився недоступним.

На сайті МЗС з'явилося повідомлення: "Українець! Всі ваші особисті дані були завантажені в загальну мережу. Всі дані на комп'ютері знищуються, відновити їх неможливо. Вся інформація про вас стала публічною, бійтеся і чекайте гіршого. Це Вам за ваше минуле, сьогодення і майбутнє. За Волинь, за ОУН УПА, за Галичину, за Полісся і за історичні землі". Його можна було побачити станом на 8 ранку.

Пізніше це повідомлення зникло. Ось як виглядала сторінка МЗС станом на 8.30 ранку.

Станом на 8.45 ранку не працював і сайт Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Натомість можна було зайти на сайт Міністерства культури та інформаційної політики. Також працювали сайти Верховної ради і президента України.

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Джерело