Вже розпочалися зйомки нового шоу «Ігри талантів», прем'єру якого запланували на телеканалі «Україна» цього лютого. Учасники нового проекту, пересічні українці та зірки шоу-бізнесу, матимуть нелегке завдання – відгадати прихований талант людини, спираючись лише на особисте враження і хитрі підказкі. Глядачам каналу «Україна» випаде шанс не тільки випробувати своє «шосте чуття» та поринути у захоплюючу гру, а й познайомитися з незвичайними людьми.

Гостей очікують з усього світу: Франції, Іспанії, Ізраїлю, Естонії, США, Данії, Німеччини, Канарських островів і багатьох інших країн. Проте більшість талантовитих учасників будуть все ж таки з України.

"Усі вони покажуть номери на межі людських здібностей", - пообіцяли творці шоу.

Дзідзьо знайшов нову роботу після

Дзідзьо знайшов нову роботу після

Вони також наголосили, що головною цінністю проекту «Ігри талантів» є унікальні люди з нестандартними здібностями, здатні без страховки виконувати трюки на великій висоті, ковтати кинджали, жувати лампочки. 

Дзідзьо знайшов нову роботу після

Сцену для шоу також розробляли спеціально, їй немає вітчизняних аналогів.

Зокрема, родзинкою сцени стане величезна люстра-трансформер, якою особливо огородяться розробники декорацій.

«Ця унікальна розробка створена спеціально для української версії шоу, в інших країнах її немає, – каже режисер-технолог проєкту «Ігри талантів» Олексій Жембровський.

Знімати всі 12 епізодів проєкту будуть до середини лютого. Ведучим нового проєкту каналу «Україна» стане мегапопулярний співак і композитор DZIDZIO.

Дзідзьо знайшов нову роботу після

Джерело