У рамках 1/8 фіналу Кубка африканських націй Камерун упевнено обіграв Коморські острови – 2:1.

Збірна Коморських островів грала у меншості з сьомої хвилини. Фаворит скористався чисельною перевагою та забив двічі. Точні удари на рахунку Карла Екамбі та Венсана Абубакара. Цікаво, що асистував Абубакару ексгравець "Карпат" Мартін Онґла.

Коморські острови не здавалися і відіграли один м'яч, але більше їх не вистачило.

Ексгравець "Карпат" допоміг своїй команді розгромити суперника із польовим гравцем у воротах на Кубку Африки

Зазначимо також, що Коморським островам довелося вийти на матч із польовим гравцем у воротах. Основний голкіпер команди Салім Бен-Буана раніше отримав травму в матчі з Ганою. А два його дублери, Алі Ахамада та Мосайд Уссейні, заразилися коронавірусом. Ворота команди захищав захисник Шакер Аль-Хадур

У чвертьфіналі Камерун зіграє проти Гамбії, яка перемогла Гвінею (1:0).

Нестримні емоції: воротар епічним трюком відсвяткував вихід до чвертьфіналу Кубка Африки (відео)

Ціна незабитого пенальті: будинок африканського футболіста штурмують розлючені фанати

Переплутав поле з рингом: на Кубку Африки футболіст відправив суперника в нокаут та отримав вилучення (відео)