Станом на 25 січня показники захворюваності на COVID-19 на Волині відповідають "помаранчевому" рівню епіднебезпеки. Про це розповіла Суспільному керівниця обласного центру контролю та профілактики хвороб Наталія Янко.

З її слів, в області перевищений коефіцієнт динаміки рівня госпіталізації. При нормі 50% на сто тисяч населення він становить 52,6%.

Як повідомляють на сайті МОЗ, "Помаранчевий" рівень епідемічної небезпеки не містить додаткових обмежень та попереджає про наближення регіону до "червоної" зони. Щодо обмежень, які діятимуть в регіоні, то вони відповідають тим, які діють і в "жовтій" карантинній зоні:

Волинь потрапила у забороняється проведення масових заходів за участю більш як 1 особи на 4 кв. метри площі будівлі або території, заповненість кінозалів та залів інших закладів культури повинна бути менш як 50 % місць, заповненість спортзалів і фітнес-центрів не більше ніж 1 особа на 10 кв. метрів, дошкільні навчальні заклади та 1-4 класи шкіл працюють у звичайному форматі, проте інші заклади освіти можуть працювати лише у разі наявності 80% вакцинованого хоча б одною дозою персоналу. В іншому випадку заклад освіти працює у дистанційному форматі. обмеження по часу роботи закладів відсутні.

При "помаранчевому" рівні епідемічної небезпеки місцеві органи влади можуть вводити додаткові обмеження.

Що відомо За останню добу на Волині лабораторно підтвердили 492 випадки коронавірусної інфекції. Одна людина померла. З 30 грудня 2021 року Волинь була у "жовтій" карантинній зоні. До цього в області майже вісім тижнів діяли карантинні обмеження "червоної" епідеміологічної зони.

Джерело