У вівторок, 25 січня Тіні Кароль виповнюється 37 років, і на честь цього вона зробила святковий пост, в якому розповіла про те, що вже 12 років не святкує це свято. Все через важку хворобу чоловіка. 

Новий пост був опублікований на її сторінці в соціальній мережі Instagram, активним користувачем якої вона є. Регулярно жінка розповідає про своє життя деякі факти, а також радує новими кадрами. 

На цей раз вона вирішила показати фотографії, які були зроблені в цей день в різні роки. Вона там і з маленьким сином Веніаміном тримає в руках торт, і зі стрічкою іменинниці, і звичайно ж на зйомках проекту Голос, частиною якого вона була практично десять років.

День народження Тіни Кароль перетворився на траур. Чому улюблениця Балана вже 12 років не святкує його

При цьому, як вона сама зазначає, з 25 років, як тільки почала боротися за життя чоловіка, вона перестала святкувати свої дні народження. 

"Завжди вибирала сидіти в студії, співати, зніматися в "голосі" або тікати від зайвих очей і поздоровлень на Північний полюс, до північного сяйва. Це всього лише день, але так багато в ньому надій. Дякую за привітання " - йдеться в повідомленні під постом. 

У коментарях користувачі почали засипати улюблену артистку привітаннями: 

"Плачу

Джерело