Протягом лютого розширять програму “єПідтримка” для літніх людей: вони матимуть можливість сплатити за комунальні послуги “ковідною” тисячею.

Про це повідомив президент Володимир Зеленський, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “ТСН“.

“Ширшою і більшою стає наша програма “єПідтримка”. В її межах від сьогодні (24 січня – Ред.) одну тисячу гривень від держави люди старше 60 років зможуть витрачати на купівлю ліків. Крім цього, протягом місяця ми додатково розширимо програму для літніх людей: вони матимуть можливість використання цих коштів на сплату комунальних послуг”, – каже президент.

До “тисячі Зеленського” додадуть ще 500 гривень, а пенсіонерам дозволять сплатити комуналку

Крім того, програма буде розповсюджена на українців віком 14-18 років.

“Крім базових цілей на спорт, музеї, кіно, театри, подорожі, вони зможуть витрачати гроші й у сфері освіти – на освітні курси, освітні послуги, освітні програми тощо”, – повідомив очільник держави.

Також президент наголосив на бустерній дозі вакцини від коронавірусу, яка стала “єдиним стандартом для всіх розвинених країн”.

“Бустерізація – це бустерна зона, третя доза. У межах програми “єПідтримка” буде додано плюс ще 500 гривень для тих громадян України, які отримають третю бустерну дозу щеплення”, – наголосив Зеленський.

До “тисячі Зеленського” додадуть ще 500 гривень, а пенсіонерам дозволять сплатити комуналку

Джерело