Центральний ринок у Луцьку, який зранку 13 травня не працював, відновив роботу за умови, що підприємці, котрі боргують кошти за оренду торгових місць, погасять заборгованість до 17 травня. Про це Суспільному розповів представник нового власника ринку Олег Марченко.

З його слів, борг орендарів перед товариством з обмеженою відповідальністю "Луцький Ринок" станом на 13 травня становив 1 мільйон 564 тисячі гривень.

"Зачинено на санітарний день" – таке оголошення розмістила нова дирекція зранку 13 травня на центральних воротах, котрі замкнули для торгівців та покупців.

Центральний ринок у Луцьку нову запрацював. На яких умовах

Частина продавців із сіл, які приїхали до міста, продавали сільгосппродукцію з асфальту, інші були змушені повертатися додому. Підприємці викликали на місце поліцію.

Як розповіла продавчиня Валентина Миколайчук із Горохівської громади, людей про закриття завчасно не попередили. "Ми приїхали, написано "ринок зачинили на санітарний день". Ми звідки знаємо, що там: чи прибирають чи що", – говорить жінка.

Частина підприємців жалілася на технічний збій, через який не можна було сплатити кошти за оренду. Підприємиця Ірина каже: людям повідомили про договори, що будуть впродовж тижня. "Я з м'ясного павільйону, у нас не було, щоб хтось не платив. Куди нам платити?" – зазначила жінка.

За інформацією завідувача відділу ТОВ "Луцький ринок", 70 % підприємців мають неоплачені рахунки за орендовані місця на Центральному ринку.

"Вирішене питання: чим швидше ви заплатите, тим швидше ми відкриємося. Термінал запрацював, не працював сайт, на який можна було перераховувати кошти. Підіть погасіть заборгованість. Відкриття ринку залежить від всіх підприємців на ринку", – додав Олег Марченко.

Що відомо 13 травня на Центральному ринку в Луцьку оголосили санітарний день, торговців та власників яток не пускали на робочі місця, на місце викликами поліцію.

Термінові новини читайте в Telegram Суспільного Волині.

Джерело