Через різке подорожчання професійних кормів для тварин мешканці міста Златоуст в Челябінській області Росії переходять на сухий корм кустарного виробництва. Рецепт їм надиктував депутат Держдуми від регіону Володимир Бурматов у своєму Telegram-каналі.Історію про собаче імпортозаміщення розповів сайт «Златоуст.инфо».

Депутат Держдуми вчить росіян варити собачий корм, бо купувати дорого (відео)

«Той професійний корм, який ми раніше у великій упаковці замовляли в інтернеті за дві тисячі рублів, зараз коштує майже 3,5 тисячі. Щоб не зробити діру у сімейному бюджеті, вирішила випробувати рецепт приготування корму в домашніх умовах. Його виклав у мережі депутат Держдуми від Челябінської області Володимир Бурматов», – розповідала господиня трирічного хаски Матвія, мешканка Златоуста Вероніка Перегудова.

Але ж і депутатський рецепт теж виявився не таким і дешевим, тому Вероніка дієтичну яловичину замінила на інший фарш — свинячий та курячий. Обійшлася дівчина і без рисового борошна, вирішивши, що пшеничне нічим не гірше.

За порадою Вероніки, такий сухий корм у Златоусті почали з успіхом готувати «вдома» і багато її знайомих-власників собак і кішок.

Наприкінці квітня катастрофу в російській економіці визнав навіть давній соратник Володимира Путіна, голова Рахункової палати Олексій Кудрін.

Джерело