Дмитро Луцковський служив у військкоматі, зараз це міський територіальний центр комплектування. Помер чоловік у Сумах. Поховали його на Баранівському кладовищі.

Дмитро був заступником командира роти з морально-психологічного забезпечення. "Він закінчив артучилище наше, в Одесі служив, а тоді звільнився з війська. А як почалася війна, він пішов служити. І трапилось таке горе", — розповіла родичка загиблого Антоніна Володимирівна.

"Це мій командир, разом служили, як рідна людина став, як товариш, як батько, як наставник", — говорить побратим Дмитра Микола Овчаренко

У Сумах попрощалися з військовим Дмитром Луцковським

Дмитро Луцковський служив на території Сумщини, помер у Сумах, коли приїхав сюди у справах. Його не встигли врятувати, — каже його командир.

"Здоров'я трішки його підвело, спочатку інсульт, на другий день тромб. Лікарі не встигли нічого зробити. Він з першого дня захищав Суми та Сумський район, він був з особовим складом роти. Рота з того періоду в місті Суми не знаходиться, а обороняє кордон нашої держави, нашої Сумщини", — розповів командир роти охорони Сумського міського територіального центру комплектування Олександр Ладика.

Дмитра Луцковського поховали на Алеї героїв Баранівського кладовища.

Втрати Сумщини З Олексієм Сердюком, братами Андрієм та Олександром Козирками попрощалися у селищі Чупахівка на Охтирщині. Загинув військовий Микола Дем'янченко з Сумщини. Під час мінометного обстрілу загинув військовий із Сумщини Микола Максимов. У Сумах прощалися з військовим Дмитром Долговим. У Білопіллі на Сумщині прощалися з загиблими прикордонниками Олександром Заболотним, Віталієм Мамочкою і Ростиславом Лапченком. У Сумах поховали 21-річного військового Євгена Приходька. У Сумах попрощаються з захисником України Олексієм Мірошніченком.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

Джерело