Армія РФ намагається поновити наступ на Слов’янському напрямку і веде активні бойові дії на Сєвєродонецькому, Бахмутському, Авдіївському та Курахівському напрямках. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ у ранковому зведенні 21 травня.

На Волинському та Поліському напрямках ситуація суттєвих змін не зазнала. Відзначається нарощування системи радіоелектронної розвідки та радіоелектронної боротьби у прикордонних з Україною районах.

Зберігається загроза ракетних та авіаційних ударів по об’єктах України з території Білорусі.

РФ намагається поновити наступ на Слов’янському напрямку — Генштаб

На Сіверському напрямку російські військові обстріляли позиції Сил оборони у районах прикордонних українських населених пунктів на території Сумської та Чернігівської областей.

На Слобожанському напрямку російське військо намагається утримати зайняті рубежі. Російські військові завдали авіаційних ударів по населеному пункту Циркуни.

За даними Генштабу, найближчим часом очікується посилення угруповання військ на Харківському напрямку підрозділами зі складу 1-ої танкової армії Західного військового округу.

На Слов’янському напрямку російське військо намагається поновити наступ. Зокрема, планує навести переправу, щоб форсувати річку Сіверський Донець.

На Донецькому напрямку армія РФ веде активні бойові дії на Сєвєродонецькому, Бахмутському, Авдіївському та Курахівському напрямках.

На Лиманському напрямку окупанти планують відновити наступ у напрямку Ямпіль – Сіверськ з форсуванням річки Сіверський Донець. Зокрема, зосередили спеціальну техніку для наведення понтонно-мостової переправи. Для посилення угруповання військ та активізації наступу окупанти перекидають додаткові підрозділи.

На Запорізькому напрямку російські військові обстрілювали українські війська.

У Маріуполі окупанти намагаються відновити функціонування порту. Зокрема, розміновують припортову інфраструктуру.

На Південнобузькому і Таврійському напрямках окупанти намагаються утримати зайняті рубежі. Ведуть розвідку, займаються інженерним обладнанням позицій і логістичним забезпеченням військ.

На Криворізькому та Миколаївському напрямках військо РФ не припиняє артилерійських обстрілів підрозділів українських військ. Відзначається додаткове розгортання підрозділів ствольної та реактивної артилерії.

Кораблі Чорноморського флоту РФ в акваторіях Чорного та Азовського морів ізолюють район бойових дій, ведуть розвідку та вогневу підтримку на приморському напрямку.

Війна. Усі останні новини Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 87. Текстовий онлайн

"Коли Україна переможе, Росія буде ослаблена" — інтерв’ю з заступницею помічника держсекретаря США

"Ще з 2014 року ясно, що Росія розуміє тільки грубу силу" — інтерв’ю з головою представництва ЄС в Україні

Підписуйтесь на розсилку Суспільного — головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Джерело