В портах України на сьогодні заблоковано 22 млн тонн зерна. росіяни його постійно крадуть і кудись його вивозять. Є різні варіанти розблокування. Один з них — військовий, і для цього вже запросили необхідне озброєння. Інший – введення миротворчих кораблів НАТО в акваторію Чорного моря.

Для розблокування українських портів розглядають військовий та миротворчий варіанти

Про це повідомляє сайт 056.

В Естонії пропонують ввести кораблі НАТО в Чорне море для розблокування українських портів та забезпечення безпечного торговельного судноплавства. Там вважають, що росія не посміє атакувати кораблі Північноатлантичного альянсу.

“Метою блокади є крах української економіки, створення ще однієї точки тиску, щоб змусити Україну вступити в переговори і змусити поступитися хоча б за деякими вимогами росії. Можливо, в росії сподіваються, що якщо в інших регіонах світу буде досить великий дефіцит продовольства, то інші країни також почнуть тиснути на Україну, вимагаючи поступитися росією”, – розповів екс-командувач Силам Оборони Естонії, депутат Європейського парламенту, генерал-лейтенант Ріго Террас виданню Guildhall

Підіймаючи питання заблокованих портів на сьогоднішній прес-конференції Президент України Володимир Зеленський сказав, що держава розглядає різні варіанти їх вирішення. Один з них військовий, і для цього вже запросили відповідне озброєння.

Джерело