Відомий український журналіст і телеведучий Анатолій Анатоліч розповів, як рятував дітей з-під обстрілів і який шок довелося пережити його родині. Цим він і його дружина поділилися в програмі "Зірковий шлях".

Анатолій Анатоліч розповів, що кілька днів він з сім'єю знаходився вдома, але незабаром прийняли рішення виїхати. По дорозі вони побачили багато чого неприємного і лякаючого, зокрема трупи російських диверсантів. 

Анатолій Анатоліч розповів, як рятував дітей з-під обстрілів і який шок довелося пережити:

Анатолій Анатоліч розповів, як рятував дітей з-під обстрілів і який шок довелося пережити:

"Коли ми їхали, то ми бачили, і дівчатка бачили блокпости і навіть трупи. На Оболоні була розбита диверсійна група, автомобіль стояв у стовпі. Розбита машина, лежать трупи російських диверсантів поруч наші військові з автоматами і ми це бачили", - поділився Анатолій Анатоліч і його дружина. 

Дні, які сім'я провела в умовах війни дуже сильно позначилися на стані їхніх дітей. Так, дочки ведучого лякаються грому, літаків і навіть стуку дверей. 

"Дівчатка дуже реагували на стукіт дверей, вночі коли щось гримить відразу лякаються. Для них дуже страшний момент коли летить літак, летить низько і він не білого кольору. Для них все, що темного кольору асоціюється з війною", - розповіла дружина телеведучого. 

Також ми інформували, Ірина Федишин закликає забути нуль балів Польщі на Євробаченні і називає це провокацією і спробою посварити людей.

Крім того, наш портал повідомляв, Надя Мейхер взяла "під крильце" постраждалих у війні дітей з Маріуполя - закликає українців не бути байдужими: "Нас багато".

Джерело