Переможниця шостого сезону "Х-фактор" та Національного відбору на "Євробачення 2022" відома співачка, реперка Аліна Паш зараз активно допомагає українським ЗСУ та простим українцям, які через війну опинилися у складних ситуаціях. Вона активно співпрацює з волонтерсткими центрами, та у сторіс на своїй сторінці в Snstagram подякувала всім небайдужим людям за їх підтримку.

"Поки була в столиці, відвідала кілька організацій, що активно працюють на перемогу України. Ви - сила",- написала на фото співачка.

Фото зроблено у робочій атмосфері,  на складі з харчовими продуктами одного з благодійних центрів, де саме, Аліна не уточнила. Для фотосесії співачка орала довгу класичне темно-червону сукню, проте взула кросівки різних кольорів: червоно та чорного - це класичні кольори української вишиванки.

Співачка подякувала волонтерському центру Їжаки, яки допомагає харчовими продуктами, одягом та засобами гігієни всім, хто через війну опинився у скрутному становищі. Вона також залишила у сторіс посилання на цей центр.

А також зайшла до Солом'янських котиків, які збирають всілякі "ніштяки" для наших захисників, проводять навчальні медичні курси,

А також познайомила підписників із Жіночим Ветеранським Рухом, який теж активно допомагає ЗСУ.

До слова, Роман проміняв фотоапарат на кермо авто, щоб рятувати земляків з Бучі, Олександр Педан показав героя всій Україні.

Раніше ми писали, що українець був музикантом, бізнесменом, а тепер на фронті зі зброєю захищає Батьківщину - історії, які не залишають байдужими

Джерело