Війна, яку розпочала в Україні росія принесла багато горя всім жителям нашої країни. Ніщо не змиє з росіян цієї ганьби, після того, як військові рф ґвалтували і вбивали наших дітей, знищували міста, розстрілювали мирних жителів.

Ще одним моментом болю поділилася у себе в соцмережах телеведуча Катерина Осадча. Дружина Юрія Горбунова опублікувала пост українки, донька якої працює з дітками. В один із днів до них приїхали малюки з Маріуполя. Дітки дуже розумні і ввічливі, але війна наклала на них відбиток. Вони навіть не можуть допити скляночку водички, не запитавши дозволу зробити це, адже в підвалах і укриттях вода була на вагу золота.

Ведуча

Ведуча

Малюки запросили українців до Маріуполя. Не дивлячись на те, що, як вони кажуть, місто перетворилося на руїни, але "море залишилося".

"Скільки болю і горя принесли нам російські злодії. Але вони в нас не відберуть того, що дала земля і природа і нас в себе теж не відберуть, нашу любов до країни, нашу «Калину», що на повторі в голові, наші спогади про тепле море в Ялті і камінці у валізі, будиночки відпочинку на Чернігівщині, де Десна розливається весною, острів Зміїний, про який в дитинстві легенди розповідала мама, адже його було видно з пляжу де ми діти купалися і це все дає нам сил боротися і цим ми непереможні! Діти, ми обіцяємо, що ми зробимо все, щоб ви жили в найбагатшій країні і всі жахи сьогодення згадували тільки як боротьбу за свободу",- ділиться ведуча передачі "Світське життя".

Ведуча

У коментарях українці не можуть отямитися від горя, котре пережили дітки:

"Як страшно і боляче від того, що діти пережили такий жах. Нехай в майбутньому, дуже швидкому, ніколи не буде війни і голоду", "Душа болить, місто буде, а люди, а побачене ними, дітьми в першу чергу, страшно, що вони таке переживають", "Господи, бережи нашу Україну", "Як тут не плакати, всередині душу розриває"...

Раніше ми повідомляли, що Катя Осадча порівняла весну з Україною: "Відновиться і розквітне".

Також стало відомо, що Юрій Горбунов розповів про від'їзд своїх кумів Потапа і Насті Каменських з країни.

Джерело