Так, під час фіналу в довільному соло, де "срібло" виборола українка Марта Фєдіна, одна з її суперниць знепритомніла одразу після виконання програми.

Про це повідомляє Marca.

Альварес, яка посідала сьоме місце після кваліфікації, виступила у фіналі й змогла завершити програму, що триває до 2:45 хвилини. Американка закінчила вправу, але не виплила на поверхню. Це помітили глядачі на трибунах і почали подавати сигнали. Тренерка спортсменки Андреа Фуентес стрибнула у воду й витягнула непритомну підопічну з басейну з допомогою ще одного рятувальника. Спортсменка не дихала протягом двох хвилин.

Не дихала протягом двох хвилин: американська синхроністка знепритомніла в басейні на Чемпіонаті світу

Пізніше Аніті надали медичну допомогу. Лікарі перевірили стан американської спортсменки. На щастя, з Альварес вже гаразд, її життю нічого не загрожує, усі показники у нормі. 23 червня лікарі ухвалять рішення про її участь у командних змаганнях у Будапешті.

Оскільки Альварес завершила програму, судді виставили їй оцінку – 87.6333, що була ідентична її балам у кваліфікації. Врешті американська синхронниця посіла сьоме місце. Зазначимо, що подібний інцидент трапився з Альварес не вперше. Минулого року спортсменка втратила свідомість під час дует-програми на кваліфікаційному турнірі до Олімпійських ігор-2020 у Токіо. Тоді її так само врятувала тренерка, яка стрибнула за нею в басейн.

Додамо, що Альварес — дворазова "бронзова" медаліста Панамериканських ігор у синхронному плаванні та учасниця Олімпійських ігор у Ріо-де-Жайнеро та Токіо. Окрім того, вона є восьмиразовою чемпіонкою етапів Світової серії. Загалом має 26 медалей такого рівня. Альварес тричі визнавалася найкращою артистичною плавчинею року в США (2016, 2019 – у дуеті, 2021 – у соло).

Читайте також:

Українська "русалонька" виграла свою вже третю нагороду на ЧС-2022 з водних видів спорту

Україна здобула перше "золото" чемпіонату світу-2022 з водних видів спорту

Українські синхроністки відмовилися від одного з виступів на Чемпіонаті світу через російську музику

Джерело