На Закарпатті налагоджують процес видобування солі з Буштинського соляного родовища. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита. За його словами, потреба у видобуванні солі виникла через зупинку роботи держпідприємства "Артемсіль", на Донеччині.

У повідомленні Віктора Микити йдеться про те, що у Буштинському соляному родовищі є можливість видобувати до 150 тисяч тонн солі на місяць.

"Після попередніх геологічних досліджень виявили колосальний соляний пласт, котрий починається з 35 до 500 метрів. Зараз вже розпочали інженерні роботи з будівництва під’їзної дороги, розмітки бурових майданчиків, облаштували місця для працівників та інше. Водночас закупили сучасне обладнання для глибокого промислового буріння", — повідомив голова ОВА.

На Закарпатті налагоджують процес видобування солі

Він додав, що родовище може забезпечити 100% потреб України у технічній солі, що сягає до 450 тисяч тонн на сезон. Першу добуту продукцію можна отримати через 6 місяців.

Читайте також Вторгнення Росії в Україну, день 170. Текстовий онлайн; Зросла кількість дітей, поранених внаслідок війни — ОГПУ; ЗСУ відбили кілька атак на Донбасі. На напрямку Горлівка – Зайцеве росіяни частково мають успіх — Генштаб; МАГАТЕ закликає надати доступ, Китай — до перемовин. Про що заявили на Радбезі щодо ЗАЕС.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram

Джерело