Радник глави Офісу президента України Олексій Арестович вкотре вирішив стати на якийсь час "ясновидцем", і спробував передбачити закінчення війна. 

Про це він розповів під час свого нового інтерв'ю , яке дав журналісту Дмитру Гордону прогулюючись Києвом. 

Розмова вийшла досить пізнавальною, і чоловік поділився своїм баченням ситуації на даний момент. 

Олексій Арестович назвав чергову дату закінчення війни в Україні:

На думку Олексія Арестовича на нас чекає ще досить довга історія, яка затягнеться на місяці, і лише наступного літа ми зможемо звільнити всі свої землі.

Олексій Арестович назвав чергову дату закінчення війни в Україні:

"Коли воює 3 і 3, як наша з російською... Там же смішно було, армія Росії 3+ покоління наступало на 3- українську. Тепер усе змінилося місцями: вони на Т-62, а ми з HIMARS, радарами тощо. Я бачу місяцями цю історію, ще як мінімум до Нового Року, до того, як зламається тренд війни і ми їх почнемо бити, але коли ми їх почнемо бити - ще питання, скільки будемо бити, на що вони підуть заради цього, чи будуть вони? 100 тисяч корейських добровольців, умовно кажучи...", – пояснив він.

За всіма прогнозами, ми виграємо цю війну, інакше бути не може. Всіх деталей він не може на жаль розповідати до закінчення війни, проте приводів для занепокоєння немає. Потрібно ще трохи почекати і українці знову згадають про мирне життя.

Олексій Арестович назвав чергову дату закінчення війни в Україні:

Також, росіяни зараз роблять все можливе для того, щоб змусити офіційний Київ піти на мирні переговори, і реальні умови їх зовсім не такі, як вони регулярно повідомляють. 

"Йдеться не про капітуляцію, навіть у березні не йшлося про капітуляцію. Вони хочуть нейтральний статус (не вступаємо до НАТО), вони хочуть Крим і Донбас залізно. Херсон вони готові віддати, я впевнений на 100%. Ну і зняти санкції вони дуже хочуть. Зніміть санкції, щоб ми підготувалися і напали на вас знову через 5-6 років знову, добре підготувавшись", - висловився Олексій Арестович. 

Навіть за найгіршим сценарієм, як підсумував радник ОПУ, ми виграємо до наступного літа. 

Раніше повідомлялося, що Олексій Арестович назвав варіанти, хто стоїть за першими вибухами в Криму: у кожному з них путінський режим заляканий і слабшає

Також, українським студентам можуть дозволити виїжджати з країни, у Раді готують заяву

Джерело