Мобілізація мобілізацією, а локшину народу ніхто вішати не припинив. Цього разу російські пропагандисти почали виправдовувати нове рішення диктатора путіну, спрямоване на ліквідацію ще 300 тисяч життів мирних жителів. 

Таку думку висловив російський експерт та колишній військовий Олександр Жилін у коментарі російським ЗМІ.

Він вважає, що часткова мобілізація, яку вирішив розпочати путін по всій країні, допоможе їм вирішити одну з головних проблем сучасності – безробіття. Тобто вони серйозно зараз думають про такі речі, поки їхній глава продовжує політику терору щодо України.

Російські пропагандисти виправдали путінську

Російські пропагандисти виправдали путінську

Тобто у них уже не залишилося аргументів про те, чому потрібна мобілізація у країні. Вони кажуть, що втрати за 7 місяців війни не досягають навіть 7 тисяч людей, але при цьому хочуть привести на фронт 300 тисяч гарматного м'яса. 

Вони кажуть, що втрати української армії становили близько 100 тисяч осіб, що рівно половина ЗСУ, але знову ж таки все одно починають мобілізацію. 

Російському народу час мислити більш критично, адже з такими темпами вони перетворяться на Північну Корею остаточно.

Російські пропагандисти виправдали путінську

Прикро, що навіть у нісенітницю про безробіття вони із задоволенням повірять, і за наказом поїдуть гинути на фронт. Однак, завжди можна знайти і в цьому плюси - у жінок з'явиться більше посад та широкий список професій, а також станеться повне завантаження виробництва російського автопрому. Саме на новенькі вітчизняні автомобілі росіяни змінюють своє життя. Цей народ невиліковний.

Російські пропагандисти виправдали путінську

Раніше повідомлялося, що путін оголосив на Росії часткову мобілізацію: що пообіцяв росіянам божевільний диктатор

Також, на ялтинській набережній сталася "Волинська різанина" з Олегом Царьовим, що вже встиг поплакатися

Джерело