5 жовтня у громадах області повідомили, що в боях з російськими військами загинули ще четверо волинян: Юрій Шнайдер, Роман Сорока, Михайло Шилак та Максим Літвінчук.

Суспільне зібрало інформацію про загиблих захисників.

Роман Сорока

У війні загинув військовослужбовець із Ківерець Роман Сорока. Захиснику було 24 роки, – повідомили на сторінці міської ради. У війську він служив з червня.

Втрати Волині: відомо про загибель ще чотирьох військових

Відомо, що боєць загинув 28 вересня в населеному пункті Ольгівка Харківської області. Коли у громаді зустрінуть та попрощаються з Романом Сорокою в міській раді повідомлять пізніше.

Юрій Шнайдер

4 жовтня у результаті ворожого обстрілу в Куп'янському районі Харківської області, поблизу населеного пункту Синьківка, загинув волинянин Юрій Шнайдер, – сповістили у Вишнівській громаді.

Захиснику було 24 роки. Він жив у селі Бережці. Про дату зустрічі тіла загиблого та чин похорону в громаді повідомлять додатково.

Максим Літвінчук

В Сереховичівській громаді на Ковельщині оголосили чотириденну жалобу. 3 жовтня під час танкового обстрілу у Донецькій області, загинув житель села Солов‘ї Максим Літвінчук.

Загиблому захиснику було 20 років. Попередньо відомо, що тіло Максима Літвінчука планують привезти додому в суботу, 8 жовтня. У бійця залишилися батьки та дружина.

Михайло Шилак

4 жовтня внаслідок мінометного обстрілу біля населеного пункту Новоселівка Друга Донецької області загинув волинянин Михайло Шилак, – повідомили в Прилісненській громаді. Захиснику було 47 років.

Народився Михайло в селі Прилісне, проживав в селі Городок. У бійця залишилися матір, та двоє дітей. Коли громада прощатиметься із загиблим повідомлять згодом.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

Джерело