Після варіння овочів для салату чи для приготування інших страв, не поспішайте виливати воду, у якій їх варили. Саме восени та у зимовий період часто варять овочі для таких сезонних салатів як мімоза, вінегрет, оселедець під шубою.

На основі відвару можна приготувати корисне добриво для кімнатних рослин. То ж не лише самі овочі принесуть користь, а й звичайна вода у якій їх готували. 

Щоправда, передусім слід дотриматися важливої умови, від якої залежить можливість подальшого використання овочевого відвару як основи для поживного добрива для кімнатних рослин. 

Чому не можна виливати воду після варіння овочів

Чому не можна виливати воду після варіння овочів

Мова йде про наявність солі у відварі. То ж якщо ви плануєте опісля варіння овочів, використати відвар для приготування добрива, утримайтеся від додавання у воду солі.

То ж чим корисна вода після того, як варилися овочі?

Річ у тому, що під час приготування багато корисних речовин та вітамінів виварюється, тобто "овочевий бульйон" виходить досить наваристим.

Тому замість того, щоб зливати у раковину, розбавте навар водою 1:1 та поливайте квіти раз у місяць. Важливо: вода з добривом має бути при поливі кімнатної температури, проте зберігати можна у холодильнику.

Чому не можна виливати воду після варіння овочів

Джерело