Президент США Джо Байден різко попередив про небезпеку ядерних погроз президента росії володимира путіна, оскільки москва продовжує стикатися з військовими невдачами в Україні.

Про це він сказав під час виступу на благодійному заході Демократичної партії в Нью-Йорку, передає Укрінформ із посиланням на CNN.

«Уперше з часів Карибської кризи ми маємо пряму загрозу застосування ядерної зброї, якщо насправді все продовжуватиметься тим шляхом, яким вони (росіяни – ред.) йдуть», — попередив Байден.

Він вважає, що немає можливості «легко застосувати тактичну ядерну зброю та не закінчити Армагеддоном».

Байден попередив про небезпеку ядерних погроз путіна

На думку Байдена, путін може зайти дуже далеко через втрату влади.

«У нас є хлопець, якого я знаю досить добре. Він не жартує, коли говорить про потенційне використання тактичної ядерної зброї, біологічної чи хімічної зброї, тому що його армія, можна сказати, неефективна», – зазначив американський президент.

«Ми намагаємося з’ясувати, як далеко путін зайде? Де він зупиниться? Як поведеться, коли втратить не лише обличчя, але й значну владу?», — сказав Байден.

Водночас міністерство оборони США заявило, що не отримувало інформації, яка вказувала б на те, що кремлівський лідер вирішив піти далі своїх погроз щодо застосування ядерної зброї у війні з Україною.

Речник Пентагону генерал Патрік Райдер підкреслив, що Сполучені Штати й союзники сприймають ядерні загрози серйозно та продовжують моніторити розвиток ситуації.

Фото: NYT

Джерело