Рівненський Верес в рамках шостого туру чемпіонату УПЛ з футболу поступився харківському Металісту. Матч відбувся 7 жовтня у Рівному на стадіоні Авангард, для рівнян це стало другою поспіль грою на домашній арені.

Першими у поєдинку забили гості, це сталось на 29-й хвилині: після атаки Металіста і невпевнених дій захисників Вереса, м’яч потрапив до Прядуна, який був у воротарському майданчику. Той пробив чітко повз голкіпера. 1:0.

На 38-й хвилині Верес за аналогічних невпевнених дій захисту Металіста мав хороший шанс зрівняти рахунок, однак, голкіпер зміг відбити удар Шестакова та перевів м’яч на кутовий.

Рівненський Верес поступився вдома харківському Металісту

У другому таймі на 57-й хвилині Верес пропустив вдруге, це сталось за аналогічних обставин, як і під час першого пропущеного м’яча та провалу у захисті. 2:0 на користь гостей.

На 75-йхвилині за надмірні емоції жовту картку отримав тренер рівнян Юрій Вірт.

Відквитати один м’яч Верес зміг на 79-й хвилині, Кльоц реалізував пенальті. 2:1.

Верес за підсумками шести турів та після цього програшу із третього місця у турнірній таблиці опустився на шосте, у клубу три перемоги, дві нічиїх та дві поразки. Металіст — із восьмої сходинки піднявся на третю.

Наступний матч Верес проведе на виїзді проти Миная 14 жовтня.