На сьогодні траса на Бахмут не перекрита російськими окупантами. Загарбники досі не змогли перекрити рух Збройним силам України.

Про це повідомив речник Східного угруповання ЗСУ Сергій Череватий в ефірі єдиного телемарафону.

За словами Череватого, наразі є можливість доправляти до Бахмута все необхідне.

На кожну дію ворога у нас є протидія: в ЗСУ розповіли, чи розглядають можливість виведення військ із Бахмута

"Траса на Бахмут не перекрита. Поки що їм не вдається цього зробити. Робиться все, щоб вони не змогли перекрити рух нашим підрозділам. У Бахмут доправляється все необхідне спорядження, боєприпаси, їжа тощо", – розповів Череватий.

За його словами, виведення військ із Бахмута працює з огляду на загальну обстановку. Першочергове – збереження особового складу, займання кращих позицій, і це має декілька етапів.

"Виведення не може просто так рухатися. Командування має різні варіанти дій і слідкує за ворогом. На кожну його дію у нас є протидія", – наголосив Череватий.

За інформацією ЗСУ, впродовж останніх двох місяців окупанти біля Бахмута втратили таку ж кількість особового складу, як під час двох Чеченських війн.

Поранений 27-річний військовий Вадим, який воював на Бахмутському напрямку, розповів ТСН, що перед українськими позиціями просто "килим" з трупів вбитих росіян.

Читайте також:

Новини України

Війна в Україні

Новини України: відео

Джерело