Президент України Володимир Зеленський розповів, що завершується підготовка до саміту "Україна-ЄС". Від цього заходу наша держава очікує на хороші новини. 

Про це президент сказав під час свого звернення до українців 31 січня. 

"Фіналізуємо нашу підготовку до саміту Україна – ЄС, який запланований на цей тиждень. Загалом тиждень має бути повною мірою цього слова євроінтеграційним. Ми очікуємо новин для України. Очікуємо рішень наших партнерів у Євросоюзі, які будуть відповідати досягнутому рівню взаємодії між нашими інституціями та ЄС і нашому прогресу.

"Очікуємо новин": Зеленський розповів про саміт Україна-ЄС та анонсував реформи

Прогресу, який очевидно є – навіть попри повномасштабну війну", - сказав президент. 

Володимир Зеленський також анонсував нові реформи в Україні. 

"Сьогодні провів тривалу нараду з міжнародним блоком уряду та Офісу. Готуємо українські позиції для переговорів із представниками ЄС. І дуже важливо – готуємо нові реформи в Україні. Реформи, які в багатьох аспектах змінять соціально-правову та політичну реальності – зроблять їх людянішими прозорішим та ефективнішими. Але й ці деталі – згодом, за результатами відповідних зустрічей", - сказав Зеленський. 

Нагадаємо, саміт Україна-ЄС відбудеться 3 лютого 2023 року, а перші міжурядові консультації між урядом України та Європейською комісією проведуть за день до проведення саміту, а саме у четвер 2 лютого. Прем'єр-міністр Денис Шмигаль наголосив, що Україна очікує від європейської спільноти схвальної оцінки євроінтеграційних зусиль.

Читайте також:

Зеленський розповів про підготовку до нового наступу РФ: "Щоб окупант втратив надію на агресію"

Пікалов поділився кумедною історією, як Зеленський його з днем народження вітав

Зброя для ЗСУ та відбудова Миколаєва: Зеленський - про зустріч з прем’єркою Данії

Джерело