Голлівудський актор Бен Аффлек не раз ставав мемом у ЗМІ, оскільки чи то не любить, чи то не вміє приховувати свої емоції.

Не раз зірку стрічки "Бетмен" папараці заскочували під час прогулянки з дружиною Дженніфер Лопес з зосередженим або ж закоханим виглядом. А цього разу журналісти побачили просто ідеальну картинку.

Днями Аффлека помітили під час дружньої бесіди з новим бойфрендом його колишньої дружини  Дженніфер Гарнер. При чому актор був настільки щасливий бачити чоловіка, що розплився у щасливій усмішці. Ну, або Аффлек дуже щасливий, що колишня зуміла налагодити особисте життя.Фото зустрічі колишнього чоловіка Гарнер і її теперішнього обранця, бізнесмена Джона Міллера швидко облетіло Мережу.

Бен Аффлек насмішив блаженним виразом обличчя під час зустрічі з бойфрендом ексдружини Дженніфер Гарнер

Зазначимо, що Дженніфер Гарнер та Бен Аффлек були одружені від 2005 до 2015 року. Втім офіційно шлюборозлучний процес був оформлений 2018 року. У експодружжя є троє дітей – 17-річна донька Вайолет Енн Аффлек, 14-річна донька Серафіну Роуз Елізабет Аффлек та 10-річний син Сэмюель Гарнер Аффлек.

16 липня 2022 року Бен Аффлек одружився зі співачкою Дженніфер Лопес, з якою вже колись зустрічався та навіть був заручений від 2002 до 2003 року.

Дженніфер Гарнер також налагодила особисте життя. 2018-го року вона почала зустрічатися з бізнесменом Джоном Міллером, який керує технічною компанією та мережею ресторанів.

Дженніфер Гарнер та Джон МіллерЧитайте також:

Алеку Болдвіну висунули офіційне звинувачення через вбивство операторки з України Галини Гатчінс

Ексчоловік Дженніфер Лопес Марк Ентоні не втримав сліз під час весілля з 23-річною моделлю

Вагітна Світлана Тарабарова розсекретила стать майбутньої дитини

Джерело