42-річний житель села Ворона у Ковельському районі Волинської області накинувся на працівників військкомату з нецензурною лексикою після того, як вони намагалися вручити йому повістку про явку до територіального центру комплектування для проходження військової служби до ЗСУ.

Це сталося на зупинці громадського транспорту на вулиці Незалежності. Згодом українець, звичайно ж, поплатився за свою поведінку і визнав свою провину, паралельно заявивши, що така поведінка була спричинена провокацією військових.

Українець облаяв військкомів і

Українець облаяв військкомів і

За напад на працівників військкомату він був притягнутий до адміністративної відповідальності за фактом "дрібного хуліганства". Після інциденту чоловіка було притягнуто до суду, де зізнався у вині.

Українець виражався нецензурною лайкою не лише у присутності правоохоронців, а й поряд з іншими громадянами. Суддя визнала чоловіка винним та наклала на нього штраф у розмірі 85 гривень. Він також був зобов'язаний сплатити судовий збір на користь держави у розмірі 536 грн. 80 коп. Після цього чоловік вибачився за свої дії.

Українець облаяв військкомів і

Такі випадки трапляються практично по всій Україні, адже якщо раніше чоловіки вишиковувалися в чергу, щоб взятися за зброю та захистити Батьківщину від окупантів, то зараз багато хто приймає рішення сидіти вдома і не висуватись.

Джерело