Українська співачка Надя Дорофєєва в рамках свого благодійного концертного туру Україною виступала в Луцьку.

Там на прихильників виконавиці чекав сюрприз. Артистка запросила бойфренда, ресторатора Мішу Кацуріна, виступити з нею на сцені.

Для коханого артистки це була справжня несподіванка. Він сидів у глядацькій залі та насолоджувався концертом коханої. Аж раптом світло софітів спрямували на нього, а Надя тим часом попросила його виступити з нею.

Надя Дорофєєва несподівано заспівала на концерті з Кацуріним: "Ледь не зомлів від страху"

Ресторатор довго не розмірковував та піднявся на сцену. Разом парочка виконала пісню "Щоб не було". Міша грав на гітарі, а Надя співала.

@dodo_ofk Нарешті! Ми всі цього чекали наш inst: dodo_ofk (там багато цікавого) #nadyadorofeeva #надядорофеєва #dodo_ofk #dodofamily #рек #fyp #dorofeeva #сенси #щобнебуло @nadyadorofeeva @misha_katsurin ♬ оригінальний звук - dodo_ofk

Як зізнався Кацурін, для нього це стало справжнім шоком, адже він не очікував, що виступатиме. Ресторатор навіть почав хвилюватися, утім, йому сподобалося.

"Поїхав в останній концерт туру послухати кохану. Сиджу в залі, нікого не чіпаю. Виходь, каже, співай зі мною. Вийшов, заспівав, ледь не зомлів від страху. Кайф дикий", - поділився Михайло.

Нагадаємо, під час одного з концертів з Надею Дорофєєвою стався курйозний інцидент. Декоративний топ, який був елементом образу знаменитості, сповз просто під час її виступу на сцені.

Читайте також:

  • Актори з серіалу "Як я зустрів вашу маму" тоді і зараз: як за 18 років змінилися зірки комедії
  • 72-річний ексчоловік Ольги Сумської переніс операцію: артистка розповіла, що з ним сталося і подякувала Кличку
  • Жарт Галкіна викликав істерику у Скабєєвої: "Прямий заклик до мого вбивства"

Джерело