14 дітей Житомирської громадської організації "Діти сонця" стали учасниками майстеркласу із виготовлення солодощів. Ці цукерки та пряники будуть продавати на благодійному ярмарку 23 березня, розповіла Суспільному заступниця голови ГО "Діти сонця" Людмила Рибчинська.

За словами Людмили Рибчинської, діти робили шоколадні цукерки та розмалювали глазур`ю імбирні пряники під керівництвом шоколатьє в одній із кав`ярень Житомира. А сам благодійний ярмарок проведуть 23 березня у Житомирській спеціальній школі №2. На ньому збиратимуть кошти на тепловізор для воїнів ЗСУ.

"Ми вдячні, що наші діти залучені до такої гарної справи, де ми можемо внести свою любов і теплоту. І завдяки цьому ми зможемо допомогти нашим воїнам", – каже Людмила Рибчинська.

В Житомирі діти з синдромом Дауна готували солодощі для продажу на благодійному ярмарку в підтримку ЗСУ

Контролював процес виготовлення цукерок шоколатьє Роман. Він розповів, що діти робили цукерки "Бразилька". Це доволі проста, але дуже смачна цукерка, для приготування якої потрібен теплий шоколад, горіхи та сухофрукти, каже Роман.

Учасник майстеркласу Микита Герасимчук сказав, що йому подобається робити цукерки, бо це його улюблений шоколад.

А Вероніка Кісішвілі розповіла, що любить робити не тільки цукерки, а ще пряники та тортики.

Після виготовлення цукерок діти прикрашали імбирні пряники кольоровою глазур'ю.

Учасниця майстеркласу Марія Дем'янець назвала свій пряник "Україна".

"Я малюю нашу Україну для нашого ярмарку", – каже Марія Дем'янець.

За словами, мами дев'ятирічного Олександра Олени Левченко, окрім кондитерських навичок, після такого майстеркласу діти починають вільніше спілкуватися.

"Ми хочемо, щоб нас не відокремлювали від суспільства, щоб ми були на рівні і мали всі інші права. І також такі майстеркласи допомагають дитині розвивати свої можливості. Це і дрібна моторика рук, уява, фантазія. І потім дитина прийде до дому, буде щось готувати, проявляти якісь кулінарні здібності", – сказала мама сонячної дитини Олена Левченко.

Читайте також "Шкарпетуйся": акцію на підтримку дітей із синдромом Дауна провели у Житомирі. Чутливі і вразливі: як сонячні діти у Житомирі адаптувалися до сигналу повітряної тривоги. Перша професія: учні спецшколи у Житомирі на уроках праці виготовляють крафтове взуття. "Роби добро – повернеться сторицею": у житомирському ліцеї провели благодійний ярмарок і зібрали гроші для ЗСУ.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

Джерело