Чемпіонат з боротьби самбо стартував 25 березня у Тернополі. Сумські спортсмени теж взяли участь і здобули медалі, як повідомила сумська тренерка Оксана Квітченко.

На килимі розігруються медалі чемпіонату України серед кадетів (14 - 16 років).

“Сьогодні борці Сумщини вибороли 7 медалей”, - розповіла сумська тренерка Оксана Квітченко.

Спортсмени Сумщини стартували на чемпіонаті з боротьби самбо

У перший день змагань охтирчанка Валерія Вальченко у ваговій категорії до 44 кг посіла перше місце. Сумчанка Софія Гречка здобула “золото” у вазі до 50 кг. Охтирчанин Володимир Мазкун (вагова категорія 88 кг) виборов перше місце. Ще одне “золото” додала Єлизавета Драновска з Сум (вагова категорія до 59 кг).

Охтирчанка Ангеліна Мандрика (вагова категорія до 71 кг) та сумчани Дар’я Сухоставець (вагова категорія до 59 кг) та Іван Мордовець (вагова категорія до 88 кг) посіли треті місця.