Сьогодні, 26 березня, у місті Киреєвську Тульської області (Росія) прогримів потужний вибух. Про це повідомляють місцеві телеграм-канали.

За словами джерела, його причиною міг стати безпілотний літальний апарат. Зокрема російські пропагандисти заявляють про нібито падіння безпілотника Ту-141 «Стриж». Такі безпілотники є на озброєнні та Росії, і України. До України від місця інциденту майже 500 км.

Блок галереї

Згодом комітет регіональної безпеки РФ повідомив, що двоє людей отримали поранення, три житлові будинки частково постраждали в Кіріївському районі Тульської області через вибух .

У Росії прогримів потужний вибух за 200 км від Москви (фото, відео)

Як зазначають місцеві ЗМІ, у результаті інциденту могли постраждати люди. Є пошкодження і будівель: згідно з кадрами, опублікованими телеграм-каналом «Тульський жерсть», пошкоджено щонайменше один приватний будинок, розбиті вікна в багатоквартирному панельному будинку.

Раніше у російській Бєлгородській області, що межує з Україною, прогриміли вибухи. Губернатор Бєлгородщини В'ячеслав Гладков заявив, що було збито три ракети

Джерело