Збірна Італії на виїзді перемогла Мальту в матчі 2-го туру відбору на Євро-2024 – 0:2.

Команда Роберто Манчіні забила обидва голи в першому таймі. На 15-й хвилині Матео Ретегі вивів італійську збірну вперед.

А на 27-й хвилині перевагу гостей закріпив Маттео Пессіна.

Італія обіграла Мальту в матчі суперників збірної України у відборі на Євро-2024 (відео)

В іншому матчі групи С збірна України на виїзді програла Англії з рахунком 2:0. Північна Македонія пропускала другий тур кваліфікації на континентальну першість.

Після другого туру лідером квінтету є Англія (6 очок). Італія та Північна Македонія мають по три бали, Україна і Мальта – поки що жодного.

У матчах 3-го туру кваліфікації на Євро-2024 збірна України 16 червня на виїзді гратиме з Північною Македонією, Англія того ж дня в гостях зустрінеться з Мальтою.

• До фінальної частини чемпіонату Європи 2024 року вийдуть по дві найкращі збірні з кожної групи. Володарі ще трьох путівок на континентальну першість будуть визначені в плейоф, куди потраплять 12 команд залежно від їхніх виступів у Лізі націй-2022/23.
  • Жеребкування фінальної частини Євро-2024 відбудеться в грудні 2023 року, а сам турнір – від 14 червня до 14 липня 2024 року прийматиме Німеччина.