"Спеція" українського півзахисника Віктора Коваленка поступилася "Ромі" у виїзному поєдинку заключного, 38-го туру італійської Серії А2:1.

Гості повели в рахунку вже на шостій хвилині зусиллями Дімітріоса Ніколау. Однак наприкінці першого тайму римляни відігралися – відзначився Нікола Залевський.

За хвилину до кінця основного часу зустрічі "Спеція" залишилася в меншості – другу жовт картку отримав Келвін Аміан Аду. А в компенсований час команда Жозе Моурінью вирвала перемогу – пенальті на 90+1-й хвилині реалізував Пауло Дібала.

"Спеція" без Коваленка програла фіналісту Ліги Європи та зіграє плейаут за місце в Серії А (відео)

Зазначимо, що Коваленко провів матч на лавці для запасних. Цього сезону на його рахунку 19 поєдинків у складі італійського клубу, одна результативна передача.

Огляд матчу

"Спеція" (31 бал) залишилася на 17-му місці в турнірній таблиці Серії А. У паралельному матчі "Верона" (31 пункт) на виїзді програла "Мілану" (3:1) та фінішувала на 18-й позиції.

Оскільки "Спеція" та "Верона" набрали однакову кількість очок, то тепер зіграють між собою перехідний матч за право зберегти місце в Серії А на наступний сезон. Поєдинок відбудеться 11 червня.

"Рома" (63 очки) завершила сезон на шостому місці та забезпечила собі путівку до групового етапу Ліги Європи.

Нагадаємо, 31 травня команда Моурінью в серії пенальті програла іспанській "Севільї" у фіналі Ліги Європи сезону-2022/23. Разом з тим "Рома" втратила шанс пробитися до групового етапу наступного розіграшу Ліги чемпіонів.

"Реал" драматично здобув "срібло" чемпіонату Іспанії – Бензема забив у прощальному матчі (відео)

"Жирона" з асистом Циганкова програла заключний матч сезону та пролетіла повз єврокубки (відео)