За підтримання публічного обвинувачення прокурорами  Калуської окружної прокуратури засуджено 33-річного жителя м. Калуша, колишнього працівника Державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС України в Івано-Франківській області за розтрату чужого майна, яке було йому ввірене, вчинене в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 191 КК України).

Встановлено, що чоловік, будучи матеріально-відповідальною особою, достовірно знаючи, що у нього на зберіганні наявні матеріальні цінності міжнародної технічної (гуманітарної) допомоги,  діючи умисно, в умовах воєнного стану, розтратив товаро-матеріальні цінності, які були йому ввірені, державі на загальну суму 174 тис. 089 грн.
В судовому засіданні обвинувачений зізнався, що у зв’язку з сімейними обставинами йому терміново потрібні були кошти і він вирішив здати ввірене йому майно  (бензорізи, генератор та щоглу) в ломбард, а згодом викупити його звідти та повернути на склад.
За вчинений злочин суд позбавив волі до 5 років з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з обліком, управлінням і розпорядженням коштами та матеріальними цінностями строком на 3 роки.

Джерело