Про це він розповів у програмі «Діалоги з Максимом Ялі».

Як пояснює експерт, традиційно весь світ, дивлячись на нашу вітрину, на наш парламент вважає, що це представники виборців, які відстоюють їхні інтереси, а насправді це біржа інтересів різних фінансово-політичних, промислових груп.

Політтехнолог пояснив, чи є у нас реальне місцеве самоврядування

«Йде нормальна торгівля голосами, голос є валютою і цей голос кожен депутат продає, міняється голосами, обмінюється як акціями. Це біржа, вона країні не потрібна, бо жодних наших інтересів вони не представляють», - наголошує Сергій Гайдай.

Також, додає він, це стосується самого влаштування. Тобто, розповідає гість програми, у нас начебто є місцеве самоврядування, місцева влада, але насправді це кволий виродок, якому не дали можливості по-справжньому займатися облаштуванням життя, бо так чи інакше ми маємо контроль зверху над цим усім.

«У нашій країні ми на вітрині бідні, нещасні, там виставлено купу причин, чому ми не конкурентоспроможна в економічному плані країна, а з іншого боку, ми маємо величезну тіньову економіку, яка дає колосальні надприбутки певним особам, які цей держапарат і представляють», - робить висновок Сергій Гайдай.

Джерело