Українська співачка Аліна Гросу поділилася, скільки грошей пожертвувала постраждалим внаслідок підриву російськими окупантами Каховської ГЕС.

Як зізналася артистка, вона передала 100 тисяч грн для дітей, які постраждали від затоплення на Херсонщині та Миколаївщині. Про це виконавиця розповіла у свій день народження, яке відсвяткувала 8 червня.

За словами Гросу, гроші на допомогу вона збирала під час своїх виступів на концертних майданчиках в США, де в Лос-Анджелесі зараз навчається в акторській школі. "Кошти передаю в руки людині, якій довіряю найбільше у своєму житті, вона передасть їх на допомогу потерпілим дітям з Херсонщини. Ця людина - моя мама. Вона приїхала до мене на день народження з моїм молодшим братиком до Лос-Анджелеса", - розповіла Гросу.

Аліна Гросу назвала суму, яку передала на допомогу постраждалим через підрив Каховської ГЕС

Нагадаємо, раніше ще одна українська співачка Тіна Кароль розповіла, що разом зі своїм фондом закупила і відправила до Херсонщини необхідні човни, штани-броди, жилети. Артистка записала відео, де постала на тлі з допомогою для рятувальників.

Читайте також:

  • Ексчоловік Ані Лорак показав, куди повіз нову дружину у медовий місяць
  • Мама Вєрки Сердючки жорстко потролила ситуацію з акулою, яка з'їла росіянина у Єгипті
  • Євген Кошовий прокоментував відео 15-річної доньки у TikTok під музику російських артистів

Джерело