Російські диверсійно-розвідувальні групи найчастіше намагаються прорвати кордон у Сумській та Чернігівській областях. Метою таких дій є дезорганізація місцевого населення та втручання у роботу ЗСУ. 

Про це 13 вересня в етері телемарафону сказав речник Об'єднаного пресцентру Сил оборони Північного напрямку Юрій Повх. 

У ЗСУ наголосили, що окупанти спочатку обстрілюють українські прикордонні території, а потім туди намагається увійти їхня ДРГ. 

Чому російські ДРГ нападають на півночі України: ЗСУ пояснили причини і назвали найнебезпечніші області

"На кордоні з Росією продовжуються обстріли, в основному ворог застосовує ствольну артилерію та міномети. Найбільше страждають кілька громад, наприклад, Шосткинська, і Конотопський район (Сумська область, – ред.), а також Семенівська громада і Новгород-Сіверська громада Чернігівщини, там фіксуються "приходи". В основному ворог там тримає сили для прикриття кордону, а також провадить діяльність диверсійних груп, які мають на меті дезорганізувати мирне населення на нашій території і якимось чином спробувати втрутитися в діяльність Збройних сил та інших силових структур", - сказав речник Об'єднаного пресцентру Сил оборони Північного напрямку Юрій Повх. 

Військовий додав, що захисник України ліквідовують членів ДРГ. Найчастіше росіяни намагались прорвати кордон у Сумській та Чернігівській областях. 

"Наші сили прикриття кордону ліквідовують ці спроби, не дають ДРГ проникнути на територію України... В основному оці от обстріли зараз розглядаються як предтеча спроби прориву диверсійних груп... З боку Білорусі таких спроб не було зафіксовано протягом липня-серпня в принципі... Всі ці спроби зафіксовані на українсько-російському кордоні в межах Чернігівської і Сумської областей. Таких спроб, наприклад, у липні було 4, у серпні – трошки більше", - сказав Юрій Повх. 

Нагадаємо, у Державній прикордонній службі України повідомляли, що вони фіксують велику кількість ворожих ДРГ в Сумській області.

Читайте також:

  • На Сумщину проривалась російська ДРГ: відомо про загибель 4 українських військових (фото)
  • В РФ сперечаються про свої втрати від "української ДРГ" на Брянщині: від одного до 4-х загиблих окупантів
  • Російські диверсанти роблять спроби проникати до України: речник ДПСУ назвав найнебезпечніший напрямок

Джерело