На Сумщині поховають п'ятьох військових, які загинули на війні. Це Олександр Топчієв, Юрій Комісар, Олександр Бабак, Сергій Залуцький та Руслан Штанько.

Про це повідомив т.в.о начальника служби зв'язків з громадськістю Сумського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександр Варуха.

Олександр Топчієв

Олександр Топчієв служив стрільцем- помічником гранатометника. Він загинув 7 червня в районі Сторожевого Донецької області. Йому було 38 років.

Поховають загиблого у Сумах 18 вересня.

П'ятьох загиблих на війні військових поховають на Сумщині

Прощання відбудеться 18.09.2023 року в м.Суми:

Сергій Залуцький

У Ромнах 16 вересня попрощаються із загиблим молодшим сержантом Сергієм Залуцьким. Він служив стрільцем-санітаром і загинув 10 вересня біля села Роботине Запорізької області. Йому було 27 років.

Юрій Комісар

Юрій Комісар служив командиром гранатометного взводу і був важко поранений. Він помер в реанімації лікарні Мечникова в Дніпрі 8 вересня. Йому був 51 рік.

Поховають чоловіка у передмісті Сум 16 вересня.

Олександр Бабак

З 29-річним Олександром Бабаком попрощаються 16 вересня у Сумах. Він служив стрільцем-помічником гранатометника і загинув 10 вересня в районі Серебрянського лісу Донецької обл.

Руслан Штанько

Молодший сержант Руслан Штанько служив старшим бойовим медиком і загинув 10 вересня в районі Новопрокопівки Запорізької області.

З ним прощатимуться в Бурині 17 вересня. Русланові Штаньку було 30 років.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

Джерело