У Польщі археологи під час розкопок давніх поховань виявили ще одну могилу "вампіра". Домовина належала дитині віком 5-7 років, на нозі якої був замок.

Про це пише польське видання onet.pl.

Археологи з Університету Миколи Коперника зробили шокувальне відкриття. У П'єн (Куявсько-Поморське воєводство) вони натрапили на "антивампірську могилу". Це вже другий випадок такого поховання. Цього разу могила належала дитині.

У Польщі виявили могилу дитини-

2022 року дослідники з Торунського університету виявили могилу жінки в тому ж населеному пункті. Спосіб поховання був надзвичайно своєрідним і, згідно з давніми обрядами, вказував на підозри у вампіризмі. Жінка була похована із серпом на шиї і замком на пальці ноги.

Цього разу археологи виявили могилу дитини, ідентичну могилі торішньої "вампірки". Доктор Даріуш Полінський, професор кафедри середньовіччя і нового часу Факультету історичних наук, керівник археологічних досліджень підкреслив, що пошук нових "антивампірських" могил є надзвичайно важливим у контексті інтерпретації функції конкретного кладовища.

Похованій дитині було близько 5-7 років. Її поклали головою донизу, а на ногу начепили замок - точно так само, як і в попередній могилі. До таких дій вдавалися, коли боялися померлих та їхніх можливих дій після смерті.

Є ще один момент, який цікавить археологів. Як у разі з останньою, так і з минулорічною знахідкою, щелепна кістка була вкрита зеленуватим нальотом. На думку дослідників, це може походити від мідних монет, які поклали в зуби небіжчикові безпосередньо перед похованням.

Нагадаємо, в Польщі археологи знайшли жінку, яку поховали як вампіра.

Читайте також:

  • “Чорні археологи" викрали старовинний човен на Десні: фото
  • На території Ужгородського замку археологи виявили давній медальйон: кому він належав
  • Історія просто під ногами: Хортиця відкриває скарби після знищення Каховського водосховища

Джерело