Популярна українська співачка Оля Полякова , яка з початку війни повністю українізувалася, спаливши кокошник та оновивши репертуар, часто радує свою аудиторію яскравими публікаціями на сторінці в Instagram. Так, цього разу зірка чи не вперше вирішила відповісти на запитання шанувальників своїх сторис.

Як виявилося, Оля Полякова їхала на концерт до Одеси, і щоб скоротати час у дорозі, виклала віконце для шанувальників, де всі могли поставити свої запитання, на які вона відразу почала відповідати.

Так, серед іншого Оля Полякова отримала питання, а чи виступатиме і випускатиме пісні, коли їй виповниться 90 років.

На це артистка з іронією відповіла: "Ну до 90 років потрібно ще дожити. Заслужити дожити до 90 років. І бути ще в силах, і в здоров'ї, і в енергії, з нашим стресом, з нашим способом життя, не знаю, чи це можливо. Тому… побачимо”.

Окрім того, Оля Полякова чесно відповіла на запитання про свої тренування та частоту занять спортом: "Маю вам зізнатися, що я лінива ж*па зараз. Мене рятують концерти, ось сьогодні їду до Одеси, тобто дві години в мене буде серйозне кардіо. І ще завтра у Вінниці серйозне кардіо. Тому, коли я працюю, я практично не тренуюсь. Але треба тренуватися хоча б двічі на тиждень. Це потрібно".

Останні новини України:

Джерело