У Львівській області розгорівся новий скандал навколо територіального центру комплектування. Там військовий з пістолетом в руках жорстоко побив чоловіка. Він погрожував йому фізичною розправою та тим, що “його ніхто не знайде”.

Відповідне відео потрапило в соцмережі від потерпілого чоловіка.

“Львівська область. Незаконне утримання у ТЦК. Місто Самбір. Приниження, знущання, побиття та загроза смерті цивільних”, - пише група “Український простір”, яка і отримала відео побиття чоловіка.

На Львівщині працівник ТЦК з пістолетом в руках жорстоко побив чоловіка:

На кадрах видно, як військовий, який тримає в руках пістолет, знущається над чоловіком: він завдавав йому ударів зброєю по голові, ногами по тілу на погрожував тим, що “його ніхто не знайде”.

“Ти не людина, с**а. В багажник, поїхали. Закопаю, на**й, ніхто тебе не знайде і шукати не буде. Ти що, с**а, маєш сумніви? Навіть поліція, яка приїде, шукати не буде”, - казав працівник ТЦК, який знущався над чоловіком.

Вже на наступному відео потерпілий повідомив, що ТЦК його утримують вже шосту добу, сам він з Харкова. 

“Багато казати не можу. Забрали телефон, де є багато відео. Я потім все надам. Допоможіть, будь ласка. Свідчення того, що я тут був моя кров. Ось вона. Мене сьогодні побили, пістолетом махали”, - розповів потерпілий.

Нагадаємо, що ТЦК Львова перевіряють поведінку працівників військкомату, які жорстоко затримали чоловіка.

Читайте також:

  • Путін у жовтні збирається відвідати Китай: це перша поїздка після видачі ордера на його арешт
  • "Їм недовго лишилося": Данілов жорстко пройшовся по Шуфричу і його соратниках
  • Окупанти завдали удару по психіатричній лікарні на Херсонщині

Джерело